Jaký tábor jste si vybrali?*
plavání
focení

Za dobrodružstvím nemusíte jezdit daleko

  • Mějte radost z malých věcí! Tisíc malých potěšení každý den je větší než jedno velké za měsíc.
  • Že se něco nedaří, neznamená, že to nejde! Zkuste na to jít jinak!
  • Pokud něco chcete, musíte proto něco udělat. Vždy je něco za něco!
  • Nečekejte, že štěstí Vám někdo daruje. Štěstí si musíte zasloužit!
  • Plánujte si vítězství!!!! Neplánujte jen, že neprohrajete!

Víkendové semináře naší školičky ŠTĚSTÍ

Víkendové semináře

Motivační semináře plné her a užitečných informací. Účastnit se mohou malí i velcí. Kdo si hraje nezlobí a ještě se něco naučí.

Jak se malují sny, 14.-15.10.2017 

Povídání o povídání, 25.-26.11.2017

Minulost a budoucnost, 20. 21.1.2018

Z drobných penízků vyrůstají velké peníze, 17.-18.3.2018

Zdravé tělo zdravá mysl, 19.-20.5.2018

ŠKOLIČKA ŠTĚSTÍ

Máte SVŮJ SEN, svůj cíl? To je moc dobře. Jen Veliký cíl dává životu velký smysl.

Všichni mluvíme česky. Jen lidi občas nechápou, co jim chceme říct. 

V minulosti se nám něco nepovedlo a dnes máme strach to zkusit znovu. 

Opatrujte každou korunku. Pak Vaše korunka přinese další korunky.

Stále platí: "Ve zdravém těle, zdravý duch". Pečujte o své tělo i mysl. 

Školička ŠTĚSTÍ je zdarma. Je to můj dárek určený pro děti. Ideální věk od 11 let, ale mohou se zúčastnit i mladší. Také se mohou zapojit i rodiče. Školička má 5 důležitých předmětů, které na základních školách před námi zatajují

Učili nás číst, ale nenaučili nás spolu mluvit. Nevíme, že barva hlasu je důležitější, jak obsah slov. Nevíme, že naše tělo hovoří vlastní řečí. Co když tělo říká něco jiného než naše ústa? Nevíme toho spoustu. 

Učili nás sčítat a odčítat. učili nás procenta. Jen nás nikdo nenaučil zacházet s penězi. Proč učitelé na ekonomické škole nevlastní prosperující firmy? A proč knihy prosperujících podnikatelů nikdo nečte? Třeba knihy T. Bati? 

Proč nás ve škole neučili ŠTĚSTÍ? Není v osnovách! Pojďme do divadla. Na prknách znamenajících svět je možné všechno. Naučte se ŠTĚSTÍ. Ráno si přidělte roli, jakou chcete hrát. Život je divadlo. Na Vás zaleží, jaké si zvolíte publikum.

Zákeřné nemoci a jak na ně

Sprej první pomoci

Přípravek, který by neměl chybět v žádné lékárničce. Kombinace Aloe Vera a 12 osvědčených bylinných extraktů, nejrychlejší přirozená regenerace při popáleninách, řezných ranách a odřeninách. Ochlazuje, uklidňuje a regeneruje. Aloe Vera léčí celá tisíciletí přírodní cestou. 

Colostrum

Přípravek Colostrum obsahuje jednu z nejcennějších a nejušlechtilejších přírodních látek na světě a jeho hodnota je nesrovnatelná s kterýmkoliv přípravkem určeným k posílení imunity. Kapsle Colostrum jsou bohatým zdrojem přirozené, biologické odolnosti proti nemocem a projevům stárnutí organismu. Colostrum je v přírodní podobě žlutá, suspendovaná tekutina, produkovaná mléčnými žlázami matky v průběhu prvních hodin laktace.

ALOE VERA DRINKING GEL

Aloe Vera Drinking gel je ideálním doplňkem stravy pro děti a také osoby trpící diabetem mellitus. Chrání jejich citlivé zuby a přitom jim dodává stovky účinných látek, které se v Aloe Vera  přirozeně vyskytují. Vedle toho je obohacen o vitamín C, který je pro zdraví dětí nezbytný.

pH proužky pro zjištění kyselosti organismu

Příčinou mnoha zdravotních potíží je překyselení organismu - acidóza. Přispívá k němu sedavý způsob života, stres, nevhodná skladba stravy, špatná voda, dýchání i znečištěné prostředí. 

Překyselený člověk je stále unavený, bez energie, nemůže se dospat, má neurčité bolesti ve svalech, hlavy, zad, trápí ho ekzémy, podrážděné oči a pod.